דף הבית  
אלרגיות
 
 
מהי קינסיולוגיה?
קינסיולוגיה היא שיטת עבודה ברפואה אלטרנטיבית המאפשרת לזהות גורמים פנימיים המעכבים את האדם ומונעים את ריפויו. אם יש לכם דאגות, אם אתם לחוצים, אם אתם סובלים מבעיות בריאות כרוניות, מחרדות, מאלרגיות, ממצוקות בחיי היומיום, לקינסיולוגיה יש תשובות מגוונות לנטרול הלחצים והגורמים המעכבים שלכם. הקינסיולוגיה מחוללת שינוי משמעותי. הקינסיולוגיה מאפשרת לגלות את הגורמים לבעיות שונות ולנטרל אותם. בעזרת הקינסיולוגיה ניתן להגיע לאיזון ולבריאות. מוזמנים להיפגש.
לחצו והמשיכו לקרוא
תגובות: -1   צפיות: -1
אימון קינסיולוגי לילדים, לבני נוער ולמבוגרים
טיפול בקינסיולוגיה מאפשר אימון אישי ברמה אחרת. באמצעות האימון האישי ניתן להגיע למטרות שונות מתחומים שונים המנוסחות על ידי המתאמן. בעזרת קינסיולוגיה ניתן לשפר ולהעצים יכולות בתחומים רבים, בהם: קשב, זיכרון, מיקוד, ריכוז, למידה, תקשורת בין אישית, ביטחון עצמי, קבלת החלטות, ארגון זמן, אחריות, קבלת אחריות, עמידה בלוח זמנים ועוד. הקינסיולוגיה מאפשרת לאדם (לילדים ולמבוגרים) לממש את הפוטנציאל שבו ולפרוץ דרך להישגים ולתוצאות אשר אין הוא מודע להם במסגרת יכולותיו. חדוות הגילוי, התחושה הנפלאה וההצלחה מעניקים למתאמן כוחות ויכולות למימוש עצמי ולדרך חיים שאותה הוא בוחר.
לחצו והמשיכו לקרוא
תגובות: 0   צפיות: 1392
קינסיולוגיה - יש פתרון לקשיי למידה
אם גם אתם חווים קשיים בלמידה, או אם זה קורה לילדיכם, אתם בוודאי יודעים שבעיות בלמידה הן תופעה החוצה גבולות של ארצות ושל גילאים. סוגי הבעיות שונות, וכך גם ההגדרות. תלמידים צעירים, מתבגרים ומבוגרים חווים קשיי למידה מתסכלים שמונעים מהם לממש את הפוטנציאל האמיתי שלהם. קשיי הלמידה עשויים להתגלות בתקופת בית הספר או לפעמים, גם בגיל מאוחר. קשיי הלמידה שונים מתלמיד לתלמיד, הם מאובחנים כהפרעות קשב וריכוז, קשיים בכתיבה ובקריאה, קשיים בהבנת הנקרא, בדיבור, בהמשגה ו/או ביכולות מתמטיות ובשימוש בהן. תלמידים בעלי קשיי למידה חווים תסכול, פער לימודי, פגיעה בדימוי העצמי, ביטחון עצמי נמוך, תוקפנות, אימפולסיביות או להיפך, התכנסות בתוך עצמם. תחושות אלו נעלמות כשהאור בקצה המנהרה מתגלה, כשהבעיות נפתרות בחלקן או במלואן.
תגובות: 0   צפיות: 766
נטרול חרדה באמצעות קינסיולוגיה
סוד נטרול החרדה מצוי במשולש הקינסיולוגי. כדי להתמודד עם החרדה, כדאי להבין שכל אירוע וכל דבר שאנו חווים נרשם בזיכרון התאי של הגוף. בעזרת הקינסיולוגיה ניתן לגשת למידע זה ולשחרר חרדה. חרדות שונות קלות כחמורות נטמעות בגופנו ומתפתחות, ואם אנו רוצים להשתחרר מהן, עלינו לנטרל את אחד ההיבטים של המשולש הקינסיולוגי. כדאי מאוד להשתחרר מחרדות שונות שמעכבות אותנו ומונעות את התקדמותנו בחיים. חמש עד שמונה פגישות מפרידות בינך לבין ניטרול החרדה שמציקה לך.
להמשך קריאה לחצו כאן
תגובות: 0   צפיות: 856
די לאלרגיה בעזרת קינסיולוגיה
אם יש לכם אלרגיה, חבל מאוד שאתם סובלים ממנה. הקינסיולוגיה מאפשרת ניטרול של גורם האלרגיה בלי תרופות, בקלות, במספר פגישות. אלרגיה היא עוד אחד מההיבטים של חוסר איזון בגוף, מצב שבו הגוף מגלה התנגדות או אי סבילות לחומר מסוים או למצב מסוים. בעזרת שריר היד נמצא את גורם האלרגיה וננטרל אותו. המערכת החיסונית שלכם תשוב להתייחס לאלרגן כמו לכל חומר אחר ולא תתעורר עוד בתופעות אלרגיות מרגיזות כמו נזלות, גירודים ופריחות.
תגובות: 0   צפיות: 949
כוחן של מילים - קינסיולוגיה
בקינסיולוגיה אנו מכירים בכוח האנרגטי של המילה. שימו לב איך מילים משפיעות עליכם, שימו לב איך המילים שלכם משפיעות על אחרים. רוצים לקבל קלפים במתנה? מוזמנים לקרוא את מאמרי "כוחן של מילים" ולהירשם לקבלת הקלפים. את הקלפים אשלח לכם מעת לעת, אתם תדפיסו, תאספו ותיהנו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 988
קינסיולוגיה - סיפורים על ציר הזמן
סיפורים על ציר הזמן הם סיפורים שאנחנו אוספים בחיינו, זוכרים, שוכחים, זוכרים... הסיפורים הללו הם אנחנו: הם אירועים שקורים לנו על ציר הזמן של חיינו. להמשך קריאה אתם מוזמנים להיכנס להסברים, למאמרים ולסיפורים הקשורים לנושא זה.
תגובות: 0   צפיות: 491
נורית צין - מטפלת בקינסיולוגיה
לפני קביעת פגישה, אתם, בוודאי, רוצים לדעת עלי מעט. חשוב לי שתדעו שאני אוהבת קינסיולוגיה ואוהבת לטפל במטופליי עד לשביעות רצונם המלאה. אני משלבת במפגשים שלנו עולם ידע וניסיון רב שנים עם כלים משמעותיים שהולכים ומתווספים באמתחתי כל שנה. אני אוהבת את הרעיון שבעזרת הקינסיולוגיה ניתן להתאים לכל אחד בנפרד את דרך העבודה הייחודית לו המעצימה אותו. הצלחתכם - הצלחתי!
קראו עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
תרגילי מוח - מהם?
תרגילי מוח מהם? מאמר זה נכתב מתוך כוונה להסביר לכל השואלים: מהם תרגילי מוח? תרגילי-מוח הם תרגילי תנועה פשוטים ומושכלים שמשפיעים על המוח ועל התפקוד היומיומי שלנו. תרגילי-מוח הם חלק מארגז הכלים של הקינסיולוגיה. במאמר תמצאו הסבר למהותם ולתפקידם בליווי דוגמאות. לחצו כאן להמשך...
תגובות: 0   צפיות: 1544