דף הבית  
אלרגיות
 
 
אם יש לכם אלרגיה, חבל מאוד שאתם סובלים ממנה. הקינסיולוגיה מאפשרת ניטרול של גורם האלרגיה בלי תרופות, בקלות, במספר פגישות. אלרגיה היא עוד אחד מההיבטים של חוסר איזון בגוף, מצב שבו הגוף מגלה התנגדות או אי סבילות לחומר מסוים או למצב מסוים. בעזרת שריר היד נמצא את גורם האלרגיה וננטרל אותו. המערכת החיסונית שלכם תשוב להתייחס לאלרגן כמו לכל חומר אחר ולא תתעורר עוד בתופעות אלרגיות מרגיזות כמו נזלות, גירודים ופריחות.
17:38 (03/11/10) נורית צין

הקינסיולוגיה היא גישה כוללת לאיזון מערכת התנועה ויחסי הגומלין בין מערכות האנרגיה השונות בגוף. הקינסיולוגיה מאפשרת פתיחת חסימות ותפקוד מתוך מצב מאוזן ללא מתח. אלרגיה היא אחד ההיבטים של חוסר איזון בגוף. מצב שבו הגוף מגלה התנגדות או אי סבילות לחומר מסוים או למצב מסוים. ניתן לאזן את הגוף ולנטרל את גורם האלרגיה בעזרת קינסיולוגיה ושיטת IPEC. מהי אלרגיה? מערכת החיסון מגיבה ברגישות כשהיא נחשפת למזונות או לחומרים שהיא מגדירה לעצמה כאלרגנים. זוהי הגדרה מוטעית, אך הגוף מתעורר מיד עם החשיפה למה שהוא מרגיש כאלרגן, מייצר מיד נוגדנים הגורמים לשחרור היסטמין המביא את הסימפטומים של האלרגיה. האלרגיה, פנים רבות לה: התעטשויות, נזלת, צריבה בעיניים, קשיי נשימה, כאבי בטן, שלשולים, פריחות, גירודים ועוד. לפעמים, גם עייפות וחולשה כללית הן תוצאה של אלרגיה. במקרים קשים האלרגיה מסכנת את חיי האדם. אלרגיה על פי זווית הראייה של הקינסיולוגיה אלרגיה היא אחת מתגובות הגוף למעורר מתח שמקורו יכול להיות רגשי, פיזי, או אנרגטי. במקרה זה התגובה היא תגובה מוגזמת או מיותרת של מערכת החיסון. תופעות של אלרגיה מתרחשות כשחומר שאנחנו אלרגיים אליו יוצר חסימה במרידיאנים. אלרגן כזה יכול להיות מזון, אבק, חומרים כימיים, צמחים, מתכות, בעלי חיים, וחומרים שהגוף עצמו מייצר, וגם רגשות, מחשבות, סיטואציות ואפילו אנשים מסוימים. חסימה כזאת גורמת להפרת האיזון בגוף. איך מנטרלים את האלרגיה?ראשית מזהים בעזרת בדיקת שריר היד את האלרגן או את האלרגנים שגורמים לתופעת האלרגיה. בהמשך, שוב, בעזרת בדיקת שריר היד מחליטים על הטכניקה המתאימה לנטרול האלרגיה (קינסיולוגיה או IPEC). הטכניקה כוללת מעבר בעזרת היד על מרידיאנים שונים או טפיחות על נקודות מסוימות של המרידיאנים. פעילות זו מחזקת את ערוצי האנרגיה החלשים, משחררת חסימות ומחזקת את הגוף.לעתים קרובות האלרגיה מופיעה כשהגוף נחשף לאלרגן מסוים בזמן מתח. לכן, חשוב מאוד לנטרל לא רק את האלרגן, אלא גם את גורם המתח הרגשי.אל תשלימו עם תופעת האלרגיה, ניתן לנטרל את האלרגיה שלכם בעזרת הקינסיולוגיה. לעתים קרובות האלרגיה מנוטרלת בשלושה ארבעה מפגשים, לעתים נדרשים עוד מספר מפגשים, כדי להשלים את התהליך. הגוף יודע הכול! בעזרת בדיקת שריר היד הקינסיולוגית נדע שהתהליך הסתיים. את התוצאות תרגישו בעצמכם. אל תהססו, הגיע הזמן לשחרר את האלרגיה שלכם לדרכה ולומר לה: "שלום ולא להתראות!" צלצלו ותאמו פגישה. נורית צין - קינסיולוגית 052-2550480 חדש!!!גם בבית חולים רמב"ם בחיפה מנטרלים אלרגיה בעזרת קינסיולוגיה!!!קראו את המאמר ששמו "הלוחשת לשרירים"

 
 
נורית צין - מטפלת בקינסיולוגיה
לפני קביעת פגישה, אתם, בוודאי, רוצים לדעת עלי מעט. חשוב לי שתדעו שאני אוהבת קינסיולוגיה ואוהבת לטפל במטופליי עד לשביעות רצונם המלאה. אני משלבת במפגשים שלנו עולם ידע וניסיון רב שנים עם כלים משמעותיים שהולכים ומתווספים באמתחתי כל שנה. אני אוהבת את הרעיון שבעזרת הקינסיולוגיה ניתן להתאים לכל אחד בנפרד את דרך העבודה הייחודית לו המעצימה אותו. הצלחתכם - הצלחתי!
קראו עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
תרגילי מוח - מהם?
תרגילי מוח מהם? מאמר זה נכתב מתוך כוונה להסביר לכל השואלים: מהם תרגילי מוח? תרגילי-מוח הם תרגילי תנועה פשוטים ומושכלים שמשפיעים על המוח ועל התפקוד היומיומי שלנו. תרגילי-מוח הם חלק מארגז הכלים של הקינסיולוגיה. במאמר תמצאו הסבר למהותם ולתפקידם בליווי דוגמאות. לחצו כאן להמשך...
תגובות: -1   צפיות: -1