דף הבית  
אלרגיות
 
 

בדיקת שריר (MuscleTest) בדיקת שריר היד היא אחד הכלים החשובים בארגז הכלים של הקינסיולוג. יוצרי השיטה מצאו כי קיים קשר בין טונוס השריר ובין מצב האנרגיה, המתח והתקשורת בגוף. כלי זה עוקף את מערכות האמונה שלנו ובאמצעותו האדם מתחבר לתחושות גופו ולאמת האישית שלו. הגוף זוכר הכול ואינו משקר. על ידי בדיקת השריר האדם יהיה מודע לעצמו באופן הרבה יותר אמיתי, ומכאן יוכל לבחור את דרכו להתמודד עם המציאות האישית שלו מזווית ראייה שונה, ובדרך כלל מועילה יותר ועל ידי כך להתקדם לעבר מימוש מטרות שקבע לעצמו.איך עושים זאת? פשוט מאוד. המודרך מושיט לי את ידו. אני שואלת שאלה ומבקשת את המודרך להפעיל את שריר היד. אני מחזיקה ביד המושטת ובודקת את רמת האנרגיה שבשריר. רמת אנרגיה זו באה לידי ביטוי בשריר חזק או בשריר חלש. אני לא בודקת את חוזק השריר אלא את רמת האנרגיה שלו ואת אופן תגובת השרירים ורמת האנרגיה הזמינה בהם. כשהגוף מאוזן ואינו נכנס למתח, בדיקת השריר תהיה איתנה, תהיה בו אנרגיה. כשנוסיף מעוררי מתח, השריר יגיב בחולשה (חוסר אנרגיה). איך זה קורה? בבסיס השיטה עומדת התפיסה שהאדם הוא מערכת, שבה קיימת זרימה מתמדת של אנרגיה, בין כל חלקיה, גוף ונפש כאחד. לכן במקרים רבים, בעיה גופנית היא תוצאה של בעיה רגשית, ובעיה רגשית, היא תוצאה של רגישות יתר מוגזמת שנחתמה בגוף באירוע מן העבר. האנרגיה הזורמת בכל הגוף עוברת, כמובן, גם דרך המוח. המוח אחראי למסירת השדר של איכות האנרגיה בהתייחסות לשאלות שונות.איך זה עוזר? לאחר הקמת קו התקשורת ביני לבין המודרך, אני יכולה לשאול בעזרת בדיקת שריר שאלות שונות, ולזהות את הבעיה האמיתית או את מקור הבעיה שהוצגה על-ידו. כמו כן אני יכולה לשאול מי מהכלים הרבים העומדים לרשותי יוכל לעזור במקרה שהוצג. יש מי שתרגילי מוח יעזרו לו למימוש המטרה שלו, יש מי שתרגילים הקשורים ברפלקסים ינקותיים יעזרו לו, יש מי שתרגילי תיפוף קינסיולוגי יהיו הפתרון לבעייתו. יש בארגז הכלים שלי אפשרויות רבות ומגוונות ואנרגיית היד תדע לבחור את מה שמתאים לה.איך אנרגיית היד של המודרך תדע לבחור?זהו הקסם. ברגע שנוצרת התקשורת ביני לבין המטופל, זורמת האנרגיה בין הידיים של שנינו. האנרגיה שלו מסוגלת לקלוט באמצעות האנרגיה שלי את מה שדרוש לו. הקסם הזה שב וחוזר בכל מקרה ומקרה. ההוכחה לבחירה הנכונה שבה ומתגלה בכל בחירה ובחירה. אנרגייה זו תאפשר לזהות את המטרה הנכונה לזמן המפגש. אנרגייה זו תעזור לנו להגיע ולזהות את הזמן והמקום המדויקים שאירוע כלשהו גרם לחוויה שלילית להשפיע על חיינו בהווה, על החששות שלנו, על החרדות שלנו, על המעצורים שלנו ועל אופן תפקודנו. זיהוי מעוררי המתח מאפשר לאדם לבחור דרך חדשה לחוות בה את חייו. המטרה היא להשיב לאדם את סמכותו שלו ועוצמתו הפנימית, את השליטה על חייו, הרגשתו והתנהגותו בכל מצב. אין לנו שליטה על מצבים ואירועים בסביבתנו אך יש לנו שליטה על תגובותינו ומעשינו. כדי להמשיך בדרך, כדי לעקוף ולנטרל מכשולים נפשיים וגופניים אתם מוזמנים לחוות את התהליך הקינסיולוגי, ללמוד להכיר את עצמכם, להתאזן ולנוע קדימה.כדאי לזכור:"כל כוחות הריפוי צריכים לבוא מבפנים, לא מן החוץ. התערבות חיצונית מיועדת ליצירה מחודשת של איזון בין הכוחות המנטאליים והרוחניים שבפנים".

 
 
נורית צין - מטפלת בקינסיולוגיה
לפני קביעת פגישה, אתם, בוודאי, רוצים לדעת עלי מעט. חשוב לי שתדעו שאני אוהבת קינסיולוגיה ואוהבת לטפל במטופליי עד לשביעות רצונם המלאה. אני משלבת במפגשים שלנו עולם ידע וניסיון רב שנים עם כלים משמעותיים שהולכים ומתווספים באמתחתי כל שנה. אני אוהבת את הרעיון שבעזרת הקינסיולוגיה ניתן להתאים לכל אחד בנפרד את דרך העבודה הייחודית לו המעצימה אותו. הצלחתכם - הצלחתי!
קראו עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
תרגילי מוח - מהם?
תרגילי מוח מהם? מאמר זה נכתב מתוך כוונה להסביר לכל השואלים: מהם תרגילי מוח? תרגילי-מוח הם תרגילי תנועה פשוטים ומושכלים שמשפיעים על המוח ועל התפקוד היומיומי שלנו. תרגילי-מוח הם חלק מארגז הכלים של הקינסיולוגיה. במאמר תמצאו הסבר למהותם ולתפקידם בליווי דוגמאות. לחצו כאן להמשך...
תגובות: -1   צפיות: -1