דף הבית  
אלרגיות
 
 

אם המצב שבסרטון מוכר לכם בחיים, אם אתם משנים כל רגע את דעתכם, אם קשה לכם להחליט, הגיע הזמן להגיע לאימון קינסיולוגי, להתאזן, ללמוד להתאזן, ללמוד לקבל החלטות. *YouTube:IPxBKxU8GIQ?rel=0* אני מבינה שקשה לכם להחליט, אבל היזהרו שלא תישארו שם תמיד מול הדלפק הריק מתוסכלים ומרוקנים... להתראות נורית ציןקינסיולוגית 0522550480 חזרה לקינסיולוגיה ואם מחרדה אתם סובלים - בואו וננטרל ביחד את את החרדה שלכם!

 
 

פריחה וצמיחה - איזון ואנרגיות
כשאני חושבת על החיים, אני חושבת על פריחה, על צמיחה, על יופי, על איזון ועל תובנות חדשות. מוח מאוזן מביא אותנו לפריחה ולצמיחה, לנטרול חסימות, לאיזון ולאפשרות להתמודד עם תחושות של חסימה. כל אלו באמצעות הקינסיולוגיה.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
נורית צין - מטפלת בקינסיולוגיה
לפני קביעת פגישה, אתם, בוודאי, רוצים לדעת עלי מעט. חשוב לי שתדעו שאני אוהבת קינסיולוגיה ואוהבת לטפל במטופליי עד לשביעות רצונם המלאה. אני משלבת במפגשים שלנו עולם ידע וניסיון רב שנים עם כלים משמעותיים שהולכים ומתווספים באמתחתי כל שנה. אני אוהבת את הרעיון שבעזרת הקינסיולוגיה ניתן להתאים לכל אחד בנפרד את דרך העבודה הייחודית לו המעצימה אותו. הצלחתכם - הצלחתי!
קראו עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
תרגילי מוח - מהם?
תרגילי מוח מהם? מאמר זה נכתב מתוך כוונה להסביר לכל השואלים: מהם תרגילי מוח? תרגילי-מוח הם תרגילי תנועה פשוטים ומושכלים שמשפיעים על המוח ועל התפקוד היומיומי שלנו. תרגילי-מוח הם חלק מארגז הכלים של הקינסיולוגיה. במאמר תמצאו הסבר למהותם ולתפקידם בליווי דוגמאות. לחצו כאן להמשך...
תגובות: -1   צפיות: -1