דף הבית  
אלרגיות
 
 

סיפורים על ציר הזמן סיפורים על ציר הזמן הם סיפורים שאנחנו אוספים בחיינו, זוכרים, שוכחים, זוכרים... הסיפורים הללו הם אנחנו: הם אירועים שקורים לנו על ציר הזמן של חיינו. אירועים קטנים או גדולים שמעצבים את המשך חיינו. לפעמים אנו מודעים אליהם ולפעמים הם קורים וחולפים מבלי שנשים לב אליהם, מבלי שנדע שהם מכוננים את הרגשות שלנו, את המחשבות שלנו ואת המעשים שלנו בהווה ובעתיד של חיינו.להמשך קריאה אתם מוזמנים להיכנס להסברים, למאמרים ולסיפורים הקשורים לנושא זה. קריאה מהנה נורית צין קינסיולוגית

 
 

סיפורים על ציר הזמן - מנקודת מבט של הקינסיולוגיה
סיפורים על ציר הזמן של חיינו נחתמים בנו, בתת-המודע שלנו ובגופנו. הם קיימים בנו ומשפיעים עלינו, גם אם שכחנו אותם, התעלמנו מהם והטבענו אותם במהלך חיינו. חשיפת הסיפורים משחררת אותנו לעתים קרובות מחומת מגן שהקמנו לעצמנו ושמונעת מאיתנו להתקרב ולגעת באמת של חיינו. לעתים, הם שבים ומבצבצים בדרכינו באירועים מזדמנים ומשפיעים עלינו מבלי שנהיה מודעים להם.
תגובות: -1   צפיות: -1
פגישה, חצי פגישה וקינסיולוגיה...
בשיר של רחל "פגישה, חצי פגישה" מצאתי את הרעיון של "סיפורים על רצף הזמן". סיפור של הווה מעורר אצלה סיפור של עבר. דווקא השתייה ממאגר הזיכרון, הוא האגם המטפורי בשיר, מעניק לה את היכולת למוסס את הגשר שבנתה לעצמה ולשתות לרוויה. מוזמנים להקשיב לשיר ולקרוא את ניתוח השיר מנקודת מבט קינסיולוגית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
נורית צין - מטפלת בקינסיולוגיה
לפני קביעת פגישה, אתם, בוודאי, רוצים לדעת עלי מעט. חשוב לי שתדעו שאני אוהבת קינסיולוגיה ואוהבת לטפל במטופליי עד לשביעות רצונם המלאה. אני משלבת במפגשים שלנו עולם ידע וניסיון רב שנים עם כלים משמעותיים שהולכים ומתווספים באמתחתי כל שנה. אני אוהבת את הרעיון שבעזרת הקינסיולוגיה ניתן להתאים לכל אחד בנפרד את דרך העבודה הייחודית לו המעצימה אותו. הצלחתכם - הצלחתי!
קראו עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
תרגילי מוח - מהם?
תרגילי מוח מהם? מאמר זה נכתב מתוך כוונה להסביר לכל השואלים: מהם תרגילי מוח? תרגילי-מוח הם תרגילי תנועה פשוטים ומושכלים שמשפיעים על המוח ועל התפקוד היומיומי שלנו. תרגילי-מוח הם חלק מארגז הכלים של הקינסיולוגיה. במאמר תמצאו הסבר למהותם ולתפקידם בליווי דוגמאות. לחצו כאן להמשך...
תגובות: -1   צפיות: -1