דף הבית  
אלרגיות
 
 

בספרו "המוח הגמיש" נורמן דוידג' מציג דוגמאות רבות המוכיחות את גמישותו של המוח. גמישות זו, שפעם חשבו שהיא קיימת רק בתקופת הינקות, הילדות ועד סיום גיל ההתבגרות, היא תכונה קיימת במוח, שניתן לפתח אותה בגילאים שונים.ואם המוח שלנו גמיש, עדיף שנטפח אותו כל עוד אנו יכולים ומודעים לאפשרויות הנפלאות הללו.קראו בספר "המוח הגמיש" ומצאו לכם בהמשך, תרגילים לשמירת המוח שלכם ולטיפוחו. קראו גם על תרגילי מוח - בהנאה ובהצלחהנורית ציןקינסיולוגית *אובייקט:המוח הגמיש* ואם מחרדה אתם סובלים - בואו וננטרל ביחד את את החרדה שלכם!

 
 
נורית צין - מטפלת בקינסיולוגיה
לפני קביעת פגישה, אתם, בוודאי, רוצים לדעת עלי מעט. חשוב לי שתדעו שאני אוהבת קינסיולוגיה ואוהבת לטפל במטופליי עד לשביעות רצונם המלאה. אני משלבת במפגשים שלנו עולם ידע וניסיון רב שנים עם כלים משמעותיים שהולכים ומתווספים באמתחתי כל שנה. אני אוהבת את הרעיון שבעזרת הקינסיולוגיה ניתן להתאים לכל אחד בנפרד את דרך העבודה הייחודית לו המעצימה אותו. הצלחתכם - הצלחתי!
קראו עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
תרגילי מוח - מהם?
תרגילי מוח מהם? מאמר זה נכתב מתוך כוונה להסביר לכל השואלים: מהם תרגילי מוח? תרגילי-מוח הם תרגילי תנועה פשוטים ומושכלים שמשפיעים על המוח ועל התפקוד היומיומי שלנו. תרגילי-מוח הם חלק מארגז הכלים של הקינסיולוגיה. במאמר תמצאו הסבר למהותם ולתפקידם בליווי דוגמאות. לחצו כאן להמשך...
תגובות: -1   צפיות: -1