דף הבית  
אלרגיות
 
 

הינשוף הידעת?הינשוף יכול לסובב את ראשו ועיניו לכל הכיוונים והוא חכם מאוד."הינשוף משחרר מתח שמצטבר בכתפיים, הארכת שרירי הצוואר והכתפיים", אומר ד"ר פול דניסון, "מרעננת את מחזור הדם והאנרגיה אל המוח"תרגיל הינשוף עוזר לך לשחרר את הכתפיים, להתגמש ולהגמיש את המוח. המוח הגמיש קולט בקלות ומשנה מצב רוח ועמדה. הגוף והנפש קשורים זה לזה. אם כואבות לך הכתפיים, אם השרירים תפוסים, אם יש לך מים באוזניים, אם יש בך פחד בלתי נשלט, אם קשה לך להתמקד, אם מחר יש לך בחינה, אם אין לך מצב רוח טוב, אם בא לך להשתחרר כדי להרגיש טוב וכדי לממש את מטרותיך היום ובחיים בכלל, עשה לך מנהג קבוע והפוך לינשוף למספר דקות ביום... תרגיל הינשוף משחרר אותך, מעניק לך יכולת לסובב את הראש שמאלה וימינה.הוא מפחית פזילה,הוא מאפשר לך לחצות את קו האמצע השמיעתי,הוא מחדד את הקשר בין הראייה והשמיעה,הוא מרחיב את יכולת הקשב שלך ואת יכולת הדיבור,הוא משלב אותך עם עצמך! איך עושים את התרגיל?1. תופסים את הכתף בעזרת היד הנגדית (אי אפשר אחרת...)2. מסובבים את הראש לכיוון היד.3. מביטים מעבר ליד ולכתף4. לוקחים אוויר5. מסובבים את הראש לצד השני ומוציאים את האוויר.6. בזמן הוצאת האוויר משמיעים קולות של הוצאת אוויר (כמו ינשוף...)7. חוזרים על הפעולה 3 פעמים ומחליפים צד.8. חוזרים על סעיפים 1-7. בהצלחה נורית ראו כיצד אגם מתרגל את הינשוף:

 
 
 
 
 
 
תרגילי מוח מאזנים את הבעיות שלנו
לחצו כאן וקראו
יש פתרון לבעיות קשב וריכוז
לחצו כאן וקראו
לנטרל את החרדות של חיינו!
לחצו כאן וקראו

תגובות: -1
צפיות: -1
סיפורים על ציר הזמן

תגובות: -1
צפיות: -1
נורית צין - מטפלת בקינסיולוגיה
לפני קביעת פגישה, אתם, בוודאי, רוצים לדעת עלי מעט. חשוב לי שתדעו שאני אוהבת קינסיולוגיה ואוהבת לטפל במטופליי עד לשביעות רצונם המלאה. אני משלבת במפגשים שלנו עולם ידע וניסיון רב שנים עם כלים משמעותיים שהולכים ומתווספים באמתחתי כל שנה. אני אוהבת את הרעיון שבעזרת הקינסיולוגיה ניתן להתאים לכל אחד בנפרד את דרך העבודה הייחודית לו המעצימה אותו. הצלחתכם - הצלחתי!
קראו עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
תרגילי מוח - מהם?
תרגילי מוח מהם? מאמר זה נכתב מתוך כוונה להסביר לכל השואלים: מהם תרגילי מוח? תרגילי-מוח הם תרגילי תנועה פשוטים ומושכלים שמשפיעים על המוח ועל התפקוד היומיומי שלנו. תרגילי-מוח הם חלק מארגז הכלים של הקינסיולוגיה. במאמר תמצאו הסבר למהותם ולתפקידם בליווי דוגמאות. לחצו כאן להמשך...
תגובות: -1   צפיות: -1