דף הבית  
אלרגיות
 
 
פריחה וצמיחה - איזון ואנרגיות
כשאני חושבת על החיים, אני חושבת על פריחה, על צמיחה, על יופי, על איזון ועל תובנות חדשות. מוח מאוזן מביא אותנו לפריחה ולצמיחה, לנטרול חסימות, לאיזון ולאפשרות להתמודד עם תחושות של חסימה. כל אלו באמצעות הקינסיולוגיה.
תגובות: -1   צפיות: -1
טיפולים בקינסיולוגיה
קינסיולוגיה מאפשרת לך למצוא פתרונות ולהתקדם. אני מאזנת, משפרת, מגלה את סיבות הבעיה ומנטרלת אותה. הקינסיולוגיה אינה קסם, אך בעזרתה מתחוללים שינויים נפלאים בתחומי חיים שונים, בגוף, בנפש ובמוח. מוזמנים להיפגש - 052-2550480. לחצו להמשך קריאה...
תגובות: -1   צפיות: -1
מהי קינסיולוגיה?
קינסיולוגיה היא שיטת עבודה ברפואה אלטרנטיבית המאפשרת לזהות גורמים פנימיים המעכבים את האדם ומונעים את ריפויו. אם יש לכם דאגות, אם אתם לחוצים, אם אתם סובלים מבעיות בריאות כרוניות, מחרדות, מאלרגיות, ממצוקות בחיי היומיום, לקינסיולוגיה יש תשובות מגוונות לנטרול הלחצים והגורמים המעכבים שלכם. הקינסיולוגיה מחוללת שינוי משמעותי. הקינסיולוגיה מאפשרת לגלות את הגורמים לבעיות שונות ולנטרל אותם. בעזרת הקינסיולוגיה ניתן להגיע לאיזון ולבריאות. מוזמנים להיפגש.
לחצו והמשיכו לקרוא
תגובות: -1   צפיות: -1
תרגילי מוח - מהם?
תרגילי מוח מהם? מאמר זה נכתב מתוך כוונה להסביר לכל השואלים: מהם תרגילי מוח? תרגילי-מוח הם תרגילי תנועה פשוטים ומושכלים שמשפיעים על המוח ועל התפקוד היומיומי שלנו. תרגילי-מוח הם חלק מארגז הכלים של הקינסיולוגיה. במאמר תמצאו הסבר למהותם ולתפקידם בליווי דוגמאות. לחצו כאן להמשך...
תגובות: -1   צפיות: -1
הכול מתחיל באיזון
איזון הוא שיווי משקלהחיים הם כמו מִרְצֶדֶת (או מוֹבַּיְיל, מאנגלית ,(Mobile –את המרצדת הראשונה יצר אלכסנדר קלדר בשנת 1931. עיקרון פעולתה של המרצדת טמון בשיווי משקל. פריטים שונים בגודלם מצליחים להצטרף יחד לישות פיסולית מאוזנת ובעלת שיווי משקל, (כך גם פסלו הקינסתטי ששמו "היקום").
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
עוד חוזר הניגון
האוצר הכי נפלא של האדם הוא הניגון. גם אם האדם אינו יודע לשיר (כמוני), כל עוד הוא חי, מתנגן בו ניגון. החיים הם ניגון, יש בהם קצב, יש בהם חזרות, יש בהם זרימה, יש בהם כוח, יש בהם עליות, יש בהם ירידות... כל עוד חושק האדם בניגון חייו, כל עוד הוא מודע לניגון - יש בחייו טעם ואור.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
השמונה העצל - קינסיולוגיה
אחד מתרגילי המוח המצוינים והמובילים לאיזון הוא השמונה העצל. הנה קישורים למספר דרכים לתרגול השמונה העצל. כל דרך טובה ונכונה, בחרו לעצמכם את השמינייה שלכם, או גוונו לפי הרצון או המצב...
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
נורית צין - מטפלת בקינסיולוגיה
לפני קביעת פגישה, אתם, בוודאי, רוצים לדעת עלי מעט. חשוב לי שתדעו שאני אוהבת קינסיולוגיה ואוהבת לטפל במטופליי עד לשביעות רצונם המלאה. אני משלבת במפגשים שלנו עולם ידע וניסיון רב שנים עם כלים משמעותיים שהולכים ומתווספים באמתחתי כל שנה. אני אוהבת את הרעיון שבעזרת הקינסיולוגיה ניתן להתאים לכל אחד בנפרד את דרך העבודה הייחודית לו המעצימה אותו. הצלחתכם - הצלחתי!
קראו עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1